Tootetutvustus

Richter FerroBIO® on leebetoimeline toidulisand juhul, kui tavapärane toitumine ei taga piisavat rauasisaldust. See tagab organismile täiendava rauakoguse.

Raud aitab kaasa punaste vererakkude ja hemoglobiini moodustumisele ning seega normaalsele hapnikutranspordile organismis.

Rauasisaldus organismis on vajalik hea tervise ja organismi heaolu tagamiseks.

Richter FerroBIO® sisaldab looduslikku heemset rauda ja raud (II) sulfaati. Maohappesus, toit ja jook ei mõjuta heemse raua imendumist.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised

1-2 tabletti Richter FerroBIO® raualisandit ööpäevas koos klaasitäie veega.

Richter FerroBIO® raualisandit on soovitatav tarvitada vähemalt kolm kuud või nii kaua kui vaja. Maksimaalne kasutusaeg puudub.

Sisaldus päevase annuse kohta

Toiteväärtused / Tableti kohta / 100 g kohta / NRV* / % NRV

Raud / 18 mg / 2 g / 14 mg / 129%

Hemoglobiin / 519 mg / 57,67 g

Energia (kJ) / 8,8 / 978 Kj

Energia (kcal) / 2,1 / 234 kcal

Rasvad / 2,5 mg / 0,28 g

Süsivesikud / 0 / 0

Valgud / 519 mg / 57,67 g

* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)

Koostisosade loetelu

(allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)

Raud 18mg

Hemoglobiin 519mg

Muud koostisosad on: mikrokristalliline tselluloos, kahefaasiline kaltsiumfosfaatdihüdraat, polüvinüülpolüpürrolidoon, magneesiumstearaat, ränidioksiid, polüvinüülalkohol, talk, polüetüleenglükool, letsitiin (SOJA), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüdekstroos, miglüool 810, punane raudoksiid, must

raudoksiid, titaandioksiid, indigotiin.

Hoiatused

Richter FerroBIO® ei sisalda ravimeid ega hormoone ning on toodetud vastavalt ravimitööstuse kvaliteedi kontrolli nõuetele, mis on rangemad võrreldes toidulisandite tootmise nõuetega.

Richter FerroBIO® on toidulisand ja seda ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana.

See toode sisaldab rauda, mis võib üleannustamise korral olla kahjulik väikelastele. Hoida Richter FerroBIO® laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Richter FerroBIO® sisaldab sojaletsitiini. Ärge kasutage seda toodet, kui te olete allergiline soja või selle toote mis tahes koostisosa suhtes.

Kui te märkate mingeid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Eksliku üleannustamise korral katkestage kasutamine ja võtke ühendust arstiga.

Säilitamistingimused

Toote kõlblikkusaeg on 36 kuud pärast tootmiskuupäeva. Ärge kasutage Richter FerroBIO® pärast blistril ja karbil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg viitab kuu viimasele päevale.

Netokogus

36G, 40 kapslit

Tootja: valmistanud Belgias FerroBio Intl.

Edasimüüja: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21, 1103 Budapest, Ungarimjauicon

Veebisaiti RichterFerroBio.ee kasutades nõustute te küpsiste kasutamisega vastavalt meie privaatsuspõhimõtetele.

Nõustun