Rauavaeguse esimesed tundemärgid

Väsimus

Väsimus

Pearinglus

Pearinglus

Sagedased peavalud

Sagedased peavalud

Kurnatus

Kurnatus

Rasedad

Raualisandite tarbimine on oluline rasedatele rauavaeguse ja -aneemia vastu võitlemiseks. Nii igapäevane kui iganädalane raualisandite tarbimine on osutunud tõhusaks rauavaegusaneemia juhtude vähendamiseks ning see aitab ka kaasa raua tasakaalule raseduse ajal. Richter FerroBIO® raualisand suudab koos tasakaalustatud toitumisega pakkuda kogu vajalikku raua kogust normaalse rauatasemega rasedale naisele, et säilitada raua tasakaalu organismis nii raseduse ajal kui ka pärast sünnitust.

Naise tervis

Naistel võib tekkida rauavaegus, kui menstruatsiooni ajal esineb suur veritsus. See kehtib ka emaka verejooksu korral premenopausaalses eas. Rauavaegus ei mõjuta ainult naise heaolu, vaid ka välimust. Raud on üks elementidest, mis on vajalik ilusa naha ning tervete juuste ja küünte jaoks. Richter FerroBIO® raualisandi ainulaadne heemse ja mitteheemse rauaga koostis võimaldab naistel säilitada raua tasakaalu kehas minimaalsete kõrvaltoimetega. Madal rauasisaldus võib raseduse ajal mõjuda halvasti ema tervisele. Samuti võib see põhjustada püsivaid tagajärgi lapse arengule. [viide] Elmahaishi Wael M, Zwawa Alia A, Elmahaishi Asma M, et al. The Effectiveness and Tolerability of Globifer Forte (Haem Iron)

Tervise ja elujõu jaoks

Raud on mineraalaine, mis täidab inimkehas mitmeid olulisi ülesandeid. Richter FerroBIO® raualisand võib avaldada positiivset mõju, kui on märkimisväärne vajadus raua järele. Lisarauda võivad vajada näiteks kasvavad lapsed, sportlased või toitumispiirangutega inimesed kaalulanguse esinemisel või onkoloogilisest ravist tingitud isu puudumisel. Raualisandite võtmine võib osutuda vajalikuks ka verekaotuse korral, näiteks pärast operatsiooni või mao- ja soolestikuhaiguste põdemisel.


Kas sul on vaja suurendada keha rauasisaldust? Saa tuttavaks

Richter FerroBIO®
icon

Veebisaiti RichterFerroBio.ee kasutades nõustute te küpsiste kasutamisega vastavalt meie privaatsuspõhimõtetele.

Nõustun